Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Dentysta w Baniach

Gabinet

Serdecznie zapraszam do mojej Praktyki Stomatologicznej, którą prowadzę od 1997 roku z 5 letnią przerwą na zagraniczną przygodę zawodową w Wielkiej Brytanii. Zapraszam serdecznie na wizyty kontrolne i ewentualne leczenie. Do Państwa dyspozycji jest nowoczesny, bardzo dobrze wyposażony,przyjazny i kolorowy gabinet, w którym będziecie czuć się Państwo miło i komfortowo.

Wieloletnia praktyka i specjalistyczne umiejętności zapewniają wysoki standard oferowanych usług. Pragnę skorzystać z tego co dobre w angielskiej stomatologii i przenieść część moich zagranicznych doświadczeń na polski grunt co w połączeniu z tym co najlepsze w polskiej stomatologii zapewni opiekę stomatologiczną adresowaną do całej rodziny – „od dziadka do wnuczka”.

Moją ambicją jest stworzenie praktyki rodzinnej i nawiązanie wieloletniej, przyjacielskiej i bezpośredniej relacji z moimi pacjentami z różnych grup wiekowych, wypracowanie i utrwalenie przekonania pacjenta, że dentysta to nie wróg a przyjaciel każdego potrzebującego a wizyta w gabinecie nie musi być koszmarem, problem zdiagnozowany w początkowym stadium nie oznacza długotrwałego i kosztownego leczenia a często kończy się miłą, krótką, mało inwazyjną i bezbolesną wizytą w przyjaznej atmosferze. Chcę stworzyć miejsce do którego pacjent chętnie wraca i w którym jest zawsze mile widzianym gościem.

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku od 9.00-13.00 i od 15.00-18.00, ale dewizą praktyki jest elastyczność i dostępność dla pacjentów więc dopasowanie wizyty do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta jest możliwe także w soboty i dni generalnie wolne od pracy. Praktyka zapewnia także pomoc w stanach nagłych poza godzinami przyjęć praktycznie 24h/7 w związku z dogodną lokalizacją praktyki praktycznie „w domu”.

Gabinet jest skomputeryzowany i oferuje możliwość całodobowej rejestracji on-line.